Czarter jachtów Piaski

Sp Piaski Możliwość komentowania Czarter jachtów Piaski została wyłączona 29
Czarter jachtów Piaski
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Opory przed wsią

Turystyka wiejska ma swoje mankamenty. Jedni cieszą się wiejskimi zapachami, a drudzy odwracają głowy i zatykają nosy, albo kończą z głową w worku. Niestety, czy będzie to wieś Piaski, czy Kamień — wieś będzie zawsze pachnieć wsią. Dlatego nie każdemu będzie ton odpowiadać.

Drugim mankamentem jest wszechobecny kontakt ze zwierzętami. Wiele osób młodych wręcz przeżywa ogromny lęk, kiedy ma styczność ze zwierzętami wiejskimi. Nie zna ich z miejskiego otoczenia i naturalnie boi się tego, co jest nieznane. Dlatego wiele osób młodych będzie unikało i z tego powodu wycieczek wiejskich. Czasami może to zakryć wszelkie walory turystyczne danego regionu. Po prostu wieś, to wieś.

Niektórym przeszkadza wieś tylko dlatego, że jest wsią, że na wsi jest „wiejsko”. Tak, skoro w języku jest takie sformułowanie, oznacza to, że rzeczywiście jest wiele uprzedzeń do tego naturalnego środowiska życia i pracy człowieka. To przykre, ale niestety prawdziwe. Dlatego warto powoli uczyć młodych o życiu na wsi, przełamując bariery wstrętu, pokazując je z bliska.

Podobne wpisy o podróżach i turystyce:

Author

Related Articles

http://stinicitechnika.eu/

Search

Back to Top