Hotele w Gdańsku

Tanie wczasy nad morzem piaski Możliwość komentowania Hotele w Gdańsku została wyłączona 47
Hotele w Gdańsku
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Hotele w Gdansku (2)Gdańsk to miasto pełne pięknych zabytków, ceglanych budowli, kolorowych kamieniczek czy dla odmiany ? zielonych parków. To przy okazji jedno z piękniejszych miast Polski. Hotele w Gdańsku same w sobie też zachwycają.

By łatwiej się wam czytało, utworzyliśmy listę najciekawszych atrakcji Gdańska. Nie namawiamy do zobaczenia wszystkiego w jeden dzień, bo trochę się tego nazbierało, jednak dwa weekendowe dni już powinny wystarczyć.

Długie Pobrzeże wzdłuż Motławy to jedno z popularniejszych miejsc w całym Gdańsku, o czym świadczą wieczne tłumy. Mimo wszystko warto tu pospacerować ? widoki zrekompensują wszelkie niewygody.

Warto przespacerować się romantyczną ulicą Mariacką, przy której mieszczą się pracownie bursztynu. Jest to jedyna tak wyjątkowa ulica w Gdańsku, głównie za sprawą przedproży, które znajdują się przed każdą z kamienic.

Popularnym motywem gdańskich widokówek jest też Żuraw. Spotkacie go podczas spaceru Długim Pobrzeżem. Bulwar leży nad Motławą, która niegdyś była istotną rzeką dla transportu wodnego.

Podobne wpisy o podróżach i turystyce:

Author

Related Articles

http://stinicitechnika.eu/

Search

Back to Top