Kryty stok narciarski niedaleko Rusinowa

Krus Piaski Możliwość komentowania Kryty stok narciarski niedaleko Rusinowa została wyłączona 0
Kryty stok narciarski niedaleko Rusinowa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kryty stok narciarski niedaleko Rusinowa

Rusinowo to wieś letniskowa w województwie zachodniopomorskim, gdzie każdy z nas może liczyć na sporo interesujących rozrywek. Rusinowo gwarantuje dostęp do plaży, poza tym wioska nie jest zbyt tłoczna. Nawet w sezonie można się tutaj cieszyć szeroko pojętym komfortem oraz prywatnością. Na pewno nikt nie będzie narzekał na tłok. To jeden z głównych powodów, dlaczego na wczasy w Rusinowie decyduje się tyle rodzin z dziećmi.

W pobliżu Rusinowa znajduje się kryty stok narciarski, konkretnie zlokalizowany jest on w pobliskim Jarosławcu. To miejsce, które z pewnością mogą odwiedzić osoby lubiące aktywnie spędzać swój wolny czas. Warto zaznaczyć, że stok narciarski jest odpowiedni zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci w różnym wieku. Stok narciarski w Jarosławcu to stosunkowo nowa atrakcja, która jednak cieszy się już naprawdę sporym zainteresowaniem ze strony turystów. Nie ma w tym nic zaskakującego. Ostatecznie nie trzeba już zastanawiać się czy chcemy jechać w góry, aby jeździć na nartach, czy raczej leniuchować nad morzem. Teraz można wszystko połączyć. Narciarski stok treningowy w pobliżu Rusinowa jest otwarty przez cały rok, można tutaj jeździć zarówno na nartach, jak na desce. Stok obejmuje specjalną przesuwającą się taśmę, która efektownie imituje pokrycie śnieżne. Można poczuć się, jak na prawdziwym stoku narciarskim. Warto podkreślić, że do zjazdu po stoku w Jarosławcu używa się normalnego sprzęgu narciarskiego, snowboardowego itd. Co ciekawe, stok jest dostosowany do możliwości zarówno zaawansowanych narciarzy, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z jazdą na nartach lub na snowboardzie. Z wyliczeń ekspertów wnika, że godzina jazdy po sztucznym stoku w Jarosławcu to mniej więcej 18 km zjazdu po tradycyjnej trasie.

Jedno jest pewne, kryty stok narciarski w pobliżu Rusinowa to znakomita możliwość dla osób, które chciałyby wakacje spędzać aktywnie. To także świetny pomysł na urozmaicenie dni, kiedy pogoda nie dopisuje. Rusinowo to bardzo dobry pomysł, jeśli szukacie atrakcyjnej miejscowości letniskowej nad Bałtykiem. Od razu warto zaznaczyć, że znalezienie noclegu w Rusinowie to żaden problem. Mimo, że chodzi o raczej niedużą miejscowość, tutejsza baza noclegowa nie pozostawia nic do życzenia. Domki letniskowe, pokoje gościnne, pokoje w willach itd. Jest tu naprawdę wiele różnych możliwości.

Podobne wpisy o podróżach i turystyce:

Author

Related Articles

http://stinicitechnika.eu/

Search

Back to Top