Polska stolica mody

Krus Piaski Możliwość komentowania Polska stolica mody została wyłączona 140
Polska stolica mody
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_wakacje3.jpgŁódź. Miasto w centrum Polski. Ktoś mógłby powiedzieć, że nie ma w niej nic ciekawego do zwiedzania. Okazuje się jednak, że miasto to ma wiele do zaoferowania, chociaż turystyka nie jest najważniejszym aspektem, na który kładą nacisk władze miasta.

To przede wszystkim miejsce z tradycjami. W historii Łodzi silnie zakorzenione jest włókiennictwo, projektowanie ubrań. To jest tutaj cały czas rozpowszechniane i z pewnością każdy interesujący się modą znajdzie tutaj coś dla siebie. Możemy być pewni, że producenci zaoferują nam wyjątkowe i tylko polskie ubrania.

Najsłynniejszym miejscem, który musimy koniecznie zwiedzić będąc w Łodzi jest Ulica Piotrkowska. Szeroka, niezwykle klimatyczna. Pełno na niej przytulnych kawiarni i restauracji. Zwłaszcza zimą kiedy jest przyozdobiona świątecznymi światełkami oferuje niezapomniany nastrój.

Łódź to też niezwykła gratka dla konesera sztuki. Jest tutaj kilkadziesiąt teatrów słynnych na całym świecie, liczne muzea i kina. Organizowane są różnorodne akcje mające na celu promocję miasta – warto właśnie w tym czasie zrobić sobie wycieczkę.

Podobne wpisy o podróżach i turystyce:

Author

Related Articles

http://stinicitechnika.eu/

Search

Back to Top