Skoki spadochronowe

Tanie wczasy nad morzem piaski Możliwość komentowania Skoki spadochronowe została wyłączona 88
Skoki spadochronowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

skoki-spadochronowe-4Skoki spadochronowe to na pewno doświadczenie, które warto mieć za sobą, wystarczy wyobrazić sobie, że otwieramy drzwi, a za nimi widzimy jedynie czysty, piękny kawałek nieba.

Na pewno każdy początkujący-amator zadaje sobie pytanie: Czy skoki spadochronowe są trudne.
Odpowiedź jest prosta-Nie!
Jeśli chcemy to zrobić po raz pierwszy, wystarczy, że zrobimy to w tandemie, będziemy przywiązani do partnera jak niemowlę, lot będzie trwał najprawdopodobniej mniej niż minutę, spadochron otworzy się na określonej wysokości ( w zależności do wysokości skoku), a następnie wylądujemy bezpiecznie na ziemi.

Czy to wymaga wysiłku fizycznego?
Nie, ponieważ to partner wykonuje 80% pracy za nas, reszta to grawitacja. Bardziej niebezpieczna wydaje się jazda samochodem.
Kim są ci ludzie, którzy „nurkują” w tandemie?
To specjaliści, przeszkoleni, dobywający dziesiątki skoków. Jeśli sami lądują bezpiecznie, to nie ma powodu, aby się czegokolwiek obawiać.

Dlaczego warto zdecydować się na skoki spadochronowe?
Dla kilku powodów: to sport, który uwalnia sporo adrenaliny, ale też spokojny lot i unoszenie się w przestrzeni może być okazją do niebywałego relaksu. To również niezwykle radosny sport oraz niebywała okazja do przekroczenia własnych granic i lęków.

Podobne wpisy o podróżach i turystyce:

Author

Related Articles

http://stinicitechnika.eu/

Search

Back to Top