Szkoła w piaskach

Piaski nad morzem hotele, Tanie wczasy nad morzem piaski Możliwość komentowania Szkoła w piaskach została wyłączona 44
Szkoła w piaskach
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Ślubowanie

W dniu 9.10.2017 przyjęliśmy w poczet społeczności szkolnej uczniów klasy pierwszej. Dzieci złożyły uroczystą przysięgę, obiecując być wzorowymi uczniami oraz Polakami. Również rodzice naszych podopiecznych przysięgali pomagać swoim pociechom oraz kształtować w nich postawy godne ucznia i dobrego Polaka. Pani dyrektor Wioletta Bukowska uroczyście pasowała ich na uczniów naszej szkoły. Pierwszoklasiści dali wspaniały występ przygotowany pod czujnym okiem wychowawcy Pani Marzeny Łodczyk.
Dzień Chłopaka

W ostatnim dniu września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Panowie oprócz tego, że otrzymali podarunki, musieli wziąć udział w różnych konkurencjach i wykonać czynności, które dziewczyny zazwyczaj wykonują codziennie. Wszystkim poszło bardzo dobrze… 😉dzień chłopaka
Bezpieczna droga do szkoły

W ostatnim czasie naszą placówkę odwiedził nasz dzielnicowy mł. asp. Marcin Molenda . Pan aspirant przeprowadził prelekcję dotyczącą bezpiecznego poruszania się po drodze w trakcie przyjścia do szkoły oraz w trakcie powrotu ze szkoły do domu. Szczególną uwagę zwrócił również na posiadanie odblasków, zwłaszcza w trakcie poruszania się po zmroku, który w okresie jesienno-zimowym zapada dużo szybciej.
Spotkanie z dietetykiem

Już we wrześniu naszą placówkę odwiedziła Pani Anita Jamorska – dietetyk „Nature house”. Tym razem prelekcja była skierowana do starszych uczniów. Dotyczyła ona przede wszystkim szkodliwego działania napojów energetycznych, substancji psychoaktywnych czy substancji o działaniu narkotyzującym. Pani dietetyk podkreśliła jak ważna w życiu człowieka jest rola wody, zdrowego odżywiania i ruchu fizycznego. Organizatorami spotkania były Panie: Nina Piotrowska oraz Monika Molenda.

Podobne wpisy o podróżach i turystyce:

Author

Related Articles

http://stinicitechnika.eu/

Search

Back to Top