Tanie noclegi Piaski nad morzem

Krus Piaski Możliwość komentowania Tanie noclegi Piaski nad morzem została wyłączona 21
Tanie noclegi Piaski nad morzem
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Wieś jak pustynia

Nie tylko wielkie i znane pustynie przyciągają do siebie ludzi. Czasami wystarczy miejsce nieco mniej znane, za to jeszcze cichsze i mniej gwarne od wielkich pustyń. Jeśli chodzi o wieś Piaski, to właśnie jest ona takim miejscem. Daje wyciszenie tym, którzy chronią się pod jej skrzydła. Dzięki swojemu położeniu może przyciągać turystów, którzy chcą wypocząć od miejskiego życia.

Wieś daje ludziom to, co kiedyś było ich naturalnym sposobem życia. To kontakt z naturą, opieka nad zwierzętami, uprawa i doglądanie roślin. Bez tego człowiek staje się maszyną, zatraca kontakt z rzeczywistością i przestaje budować relacje z innymi ludźmi. Dlatego tak bardzo ważny jest powrót do korzeni cywilizacji — na łono natury.
Na wsi mamy ku temu szczególną sposobność. Warto z niej skorzystać, wybierając choćby wieś Piaski, albo inne równie dobrze spełniające funkcję pustynną — nie tylko z nazwy — miejsce. Dziś właśnie wieś jest dla człowieka tym, czym była pustynia za czasów Jezusa — miejscem na spotkanie ze sobą, z Bogiem, miejscem otwarcia się na drugiego człowieka.

Podobne wpisy o podróżach i turystyce:

Author

Related Articles

http://stinicitechnika.eu/

Search

Back to Top