Wypoczynek w Karkonoszach

Piaski czarter Możliwość komentowania Wypoczynek w Karkonoszach została wyłączona 208
Wypoczynek w Karkonoszach
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_turystyka2.jpgPolska jest jednym z niewielu krajów na świecie, które posiadają na swoim terenie nie tylko góry i jeziora, ale i mają dostęp do morza. Z tego powodu w naszym kraju są doskonałe warunki do rozwoju turystyki. Niestety, w wielu regionach możliwości te nie są w pełni wykorzystywane, jednak nie dotyczy to Karkonoszy.

Turystyka w Karkonoszach rozwija się od wielu lat. W górach tych mieszczą się liczne uzdrowiska jak Jelenia Gór czy słynne miejscowości z długą historią jak Karpacz. Bez względu na to, do której miejscowości w Karkonoszach się wybierzemy, możemy korzystać z licznych szlaków turystycznych prowadzących po malowniczych szczytach, z których roztaczają się przepiękne widoki. Najpiękniejsze krajobrazy można podziwiać z Równi pod Śnieżką oraz z Kozich Grzbietów, które leżą po czeskiej stronie pasma.

W Karkonoszach znajdują się też liczne hotele SPA oraz aquaparki, w których z chęcią relaksują się turyści nieprzepadający za aktywnym wypoczynkiem. Góry nie są więc zarezerwowane jedynie dla zapalonych wędrowców.

Podobne wpisy o podróżach i turystyce:

Author

Related Articles

http://stinicitechnika.eu/

Search

Back to Top